Bitcoin б’є рекорди: курс знову обновив максимум

Bitcoin б’є рекорди: курс знову обновив максимум

Nov 02

Рекорд вартості криптовалюти встановлений третій раз за тиждень
Курс першої і найпопулярнішої криптовалюта – Bitcoin – перевищив позначку в 7 000 доларів. Про це свідчать дані CoinDesk.
Так, біткоін в ході торгів 2 листопада продавався по 7 355 доларів. Станом на 13:30 за київським часом курс відкотився до 7 075 доларів, тобто так і не впав нижче психологічної позначки в 7 000 доларів.
За добу курс криптовалюта виросла майже на 5%.
Нагадаємо, попередній історичний рекорд курсу Bitcoin був встановлений менше доби тому – вчора, 1 листопада, вартість криптовалюти переступила позначку в 6 600 доларів. До цього рекорд був побитий і 31 жовтня, коли ціна Bitcoin перевищила 6 500 доларів.
Аналітики пояснювали нинішнє зростання можливістю появи ф’ючерсів на біткоіни, яке анонсував головний виконавчий директор CME Террі Даффі. Однак для цього CME доведеться отримати схвалення регуляторів. Фахівці вважають, що в такому випадку криптовалюта буде офіційно визнана.
Нагадаємо, курс Bitcoin вперше подолав позначку в 6 тисяч доларів 20 жовтня. З початку 2017 року Bitcoin подорожчав уже в шість разів – з 900-1000 доларів до нинішніх позначок. Всього півтора місяці тому – у вересні – після китайських заборон, курс біткоіну був більш ніж в два рази нижче, ніж зараз, і становив 2 900 доларів.

динамика цены на биткоин

За матеріалами: https://www.segodnya.ua/economics

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?