Біткоін – це цифрове золото, яке буде коштувати $ 100 000

Біткоін – це цифрове золото, яке буде коштувати $ 100 000

Nov 23

Колишній трейдер, а нині ведучий передачі «Keiser Report» Макс Кайзер вважає, що біткоін стане цифровим золотом і буде коштувати $ 100 000. Останнім часом ціни на багато альткоінів підскочили. Проте, біткоін як і раніше лідирує, зберігаючи за собою статус криптовалюти номер один. Про це свідчить стрімке зростання курсу. Макс Кайзер згоден з цим і вважає, що біткоін в кінцевому підсумку злетить до $ 100 000. Цими вихідними ціна біткоіну нарешті подолала позначку $ 8000 за останні два місяці, коли над криптовалютою нависла зловісна хмара хардфорка SegWit2x. Вчора біткоін продовжив своє впевнене сходження досягнувши $ 8400 і встановивши черговий максимум. Кайзер вважає, що стійкість біткоіну до численних змін і здатність конкурувати з альткоінамі в черговий раз доводять його надійність.
Колишній трейдер заявив: «Біткоін залишається лідируючим на ринку криптовалюти. Криптовалюті давали далеко не обнадійливі прогнози, жоден з яких не збувся. Варто визнати, біткоін – це дар від Бога, який допоможе людству розібратися в грошовому безладді ». Однак, позитивні прогнози Кайзера, ще не говорять про те, що в мережі біткоінів немає недоліків. На даний момент SegWit2x припинений, а ось проблеми, які він повинен був вирішити, залишилися. Так, збільшення кількості транзакцій створює навантаження на пропускну здатність мережі, що перетворює транзакції в громіздкий процес. Проте, Макс Кайзер вважає, що біткоін залишиться цифровим золотом, в той час як альткоін виконуватиме функцію платіжних засобів.
Він додав: «Dash закріпив за собою статус платіжного засобу, а ось біткоін все частіше називають Gold 2.0. Тим, кого лякають проблеми масштабування мережі біткоінів, я пропоную скористатися Dash для здійснення платежів, а Bitcoin Core тоді зосередиться на розробці Gold 2.0. ».
Біткоін, як цифрове золото, все більше привертає інвесторів. Стрімке зростання курсу криптовалюти спровокував ажіотаж серед бажаючих відкрити позиції в новому класі активів. Цьому сприяло декілька позитивних новин в світі криптовалют. До розряду таких можна віднести оголошення бірж CME Group і CBOE про запуск ф’ючерсів на біткоіни. Варто відзначити, що як тільки регульований ринок ф’ючерсів почне працювати, великі хедж-фонди оголосять про початок торгівлі цифровий валютою.

За матеріалами:https://altcoin.info

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?