Експерт спрогнозував стрибок курсу долара в Україні

Експерт спрогнозував стрибок курсу долара в Україні

Dec 19

На валютний ринок вплинули сезонні чинники і новини від МВФ
На минулому тижні курс долара до гривні виріс на всіх сегментах валютного ринку на 1,9 – 3,3% за рахунок різкого зростання до кінця року ліквідності в гривні, яку підприємства і банки “паркують” на валютному ринку. Про це “Сегодня” повідомив старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб.
Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 27,11 грн до 27,64 грн, або на 1,9%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час зріс з 27,14 грн до 27,9 грн, або на 2,8%. Середні курси купівлі / продажу долара на готівковому ринку в банках виросли за тиждень з 27,06 / 27,3 до 27,75 / 28,2.
“Крім сезонних, на падіння гривні вплинув ще один фактор – інформація від МВФ про неготовність надсилати місію для обговорення наступного траншу кредиту. На думку Фонду, Україна не виконала необхідні для цього зобов’язання. В їх числі створення Антикорупційного суду, реформа приватизаційного законодавства для надання йому прозорості та ринкових механізмів, а також коригування внутрішніх тарифів на газ “, – зазначив Іосуб.
Цього тижня аналітики очікують продовження зростання курсу долара. Безготівковий долар, тобто офіційний курс і вартість на міжбанку, може піднятися до 28,2 – 28,4 грн, а готівковий долар в банках через тиждень може котируватися близько 28,3 / 28,7 грн, зазначає експерт.
Нагадаємо, в НБУ зростання курс долара також пояснили сезонними факторами і тяганиною у співпраці з МВФ. Крім того, Нацбанк вважає затримку з отриманням траншу головним ризиком для фінансової стабільності України. У НБУ пояснюють, що без підтримки міжнародних інститутів успішне рефінансування 20 млрд доларів суверенного і гарантованого державою боргу з терміном погашення в 2018 – 2020 роках малоймовірно.

За матеріалами: https://www.segodnya.ua/economics/finance/za-28-ekspert-sprognoziroval-skachok-kursa-dollara-v-ukraine-1099490.html

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?