Глава Світового банку порадив, як Україні залучити $ 40 трлн інвестицій

Глава Світового банку порадив, як Україні залучити $ 40 трлн інвестицій

Nov 14

Всесвітній банк (ВБ) і структури, що входять до нього, хотіли б збільшити обсяг інвестицій в Україну, тому зараз шукають можливості для розширення фінансової підтримки реформ, що проводяться.
Про це заявив президент групи Світового банку Джим Йонг Кім в рамках свого візиту до Києва, повідомляє прес-служба Верховної Ради. “Коли ми досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов’язаннями з європейськими інституційними банками з тим, щоб ми могли дати більше Україні. Зараз ми додатково шукаємо можливості вивільнити ті чи інші ресурси для того, щоб направити їх в Україну”, – сказав він
Важливими сферами реформування для подальшого отримання інвестицій він назвав охорону здоров’я, земельну реформу і боротьбу з корупцією.
На переконання Джим Йонг Кіма, підвищення прозорості та відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну. “Прихід інвесторів в цей сектор призведе до підвищення продуктивності, – сказав він. – Для мільйонів людей – власників паїв і ділянок це додаткові доходи від оренди, це дасть можливість наповнити бюджет і вивільнити кошти, які можна буде направити на інші напрямки, зокрема, охорону здоров’я “. За його словами, відкриття ринку землі дозволить, за попередніми підрахунками, збільшити ВВП на 1,5%, і це той сектор, на який звертають найбільшу увагу інвестори з точки зору подальшого розвитку України. Президент ВБ заявив, що після того, як будуть зроблені кроки з проведення земельної реформи та створення антикорупційного суду, можна говорити про подальші інвестиції. Це, на його думку, стане запорукою змін у зовнішньому іміджі України. “Він поінформував, що в світі є $ 40 трлн, які шукають свого адресата – Україна могла б стати таким місцем”, – цитує його слова прес-служба Ради.
Нагадаємо, раніше Світовий банк закликав Україну до більш активного проведення реформ.

За матеріалами: http://biz.nv.ua/economics

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?