На Україні очікують зростання онлайн-кредитування

На Україні очікують зростання онлайн-кредитування

Oct 31

Для фінансового ринку України споживче кредитування через інтернет є відносно новою послугою. Судячи з досвіду світових компаній, бізнес з кредитування через інтернет здатний давати хороший прибуток.
Ринок кредитування України знаходиться в стадії росту – за останні місяці обсяг виданих кредитів зріс на 15-17% по відношенню до минулого року. При цьому ставки на отримання кредиту досить низькі і мають тенденцію до зниження. Кредит для приватних осіб і компаній можна оформити в компанії ФК “БІЗНЕС КАПІТАЛ”.
Як пише «Фінанс», на українському ринку онлайн-кредитування з’явилося кілька IТ-проектів, які можуть зацікавити інвесторів з фінансової сфери і сприяти розвитку ринку кредитування через інтернет. В основному, це проекти з продажу товарів, але мають додаткову послугу у вигляді надання кредиту. За 2016 рік ринок небанківського інтернет-кредитування в 2016 році виріс в три рази і в 2017 році зростання ринку продовжиться – це швидкий і зрозумілий процес оформлення кредиту, що виключає паперову тяганину. Оцінки показують, що на оформлення кредиту через інтернет йде 20-30 хвилин, причому через цей час позичальник уже отримує необхідні йому кошти.

За матеріалами: https://versia.ru

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?