Нацбанк знову змінив валютні правила в Україні

Нацбанк знову змінив валютні правила в Україні

Oct 12

Нацбанк знову змінив валютні правила в Україні
Нацбанк дозволив купувати і перераховувати іноземну валюту для розміщення за межами України гарантійного депозиту на рахунках міжнародних платіжних систем не тільки банкам, але і небанківським фінустановам. Також уточнено порядок виключення з заборони дострокового погашення кредитів.
“Це кошти, які повинні використовуватися для забезпечення зобов’язань під час здійснення переказів за кордон. Раніше можливість переказу коштів для розміщення гарантійного депозиту для забезпечення транзакцій мали тільки банківські установи-учасники міжнародних платіжних систем”, – йдеться в повідомленні.
Крім того, уточнюється порядок застосування винятків з заборони дострокового погашення кредитів, позик в іноземній валюті, отриманих резидентами від нерезидентів. Такі вилучення стосуються всіх видів платежів за певними кредитними договорами або договорами позики, тобто платежі за основною сумою з урахуванням відсотків та інших платежів, встановлених договором, додали в регуляторі.
“Зазначені зміни сприятимуть забезпеченню належних умов для участі небанківських фінансових установ в міжнародних платіжних системах та подальший розвиток економічних відносин в Україні. У той же час, вони не спричинять додаткового тиску на валютному ринку”, – сказано в повідомленні.
Намічені кроки, закріплені постановою правління НБУ від 10 жовтня, і вступають в дію 12 жовтня 2017 року.

За матеріалами:
http://ubr.ua/finances/banking-sector

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, надання фінансових кредитів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?