НБУ визначив статус Bitcoin в Україні

НБУ визначив статус Bitcoin в Україні

Sep 26

Національний банк України (НБУ) визначився зі статусом Bitcoin (біткоіни). Регулятор не може визнати криптовалюту валютою і попереджає про ризики шахрайств.
Про це заявив заступник голови НБУ Олег Чурій, передає finclub.
“Ми можемо сказати, що це точно не валюта, тому що немає центрального емітента. І ми не можемо визнати це платіжним засобом”, – пояснив він .
За його словами, світові регулятори не стурбовані будь-якою загрозою криптовалют через їх маленький обсяг. Вони стурбовані тільки тим, що люди можуть втратити гроші, інвестуючи в них, і шахрайством, яке може бути з ними.”
Його підтримав глава НКЦБФР Тимур Хромаєв: “Немає ніякого інформаційного супроводу, немає ніякого захисту прав інвесторів”.
Нагадаємо, що в квітні в Японії вступив в силу законопроект, що наділяє біткоіни і інші криптовалюти статусом платіжних засобів. Також відомо, що Південна Корея теж має намір легалізувати криптовалюту.
Минулого тижня курс біткоінів різко рушив вгору і перевищив $ 4000 за монету, подолавши різке падіння, пов’язане з повідомленнями про припинення торгів в Китаї.
За матеріалами:
http://www.segodnya.ua/economics/finance/nbu-otkazalsya-priznavat-bitcoin-valyutoy-1058484.html

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?