Лізинг замість кредиту

Надаємо кошти на викуп квартири або нежитлової нерухомості в новобудовах

Для завершення виплат по об’єкту інвестицій – житлу чи комерційної нерухомості, після закінчення терміну розстрочки від забудовника, ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує фінансову підтримку фізичним особам і компаніям, що інвестують в таке будівництво.
Коротко процедура фінансування (придбання нерухомості в лізинг) виглядає так.
Інвестор підтверджує довідкою від забудовника суму внесених ним інвестицій і залишок, який підлягає оплаті. Також надається інформація від забудовника про ступінь готовності і термін здачі об’єкта.
Далі, якщо Інвестор виплатив не менше 50% від вартості нерухомості, йому пропонується продати цю заборгованість, а натомість отримати цей же об’єкт інвестицій в лізинг від фінансової компанії. Фактично, продовжити до 10 років термін виплати суми, що залишилася за квартиру.
Права власності на житло, яке буде знаходитися в лізингу у Інвестора, перейдуть до нього з останнім лізинговим платежем.
Термін лізингу визначається Фінансовою компанією і Інвестором за взаємною згодою, як найбільш зручний і реалістичний для Інвестора.
Наша програма дозволяє Інвестору отримати можливість користуватися обраним житлом відразу після підписання договору лізингу і введення будинку в експлуатацію.

Виникли питання - напишіть нам!

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?