ЛІЗИНГ

Лізинг - фінансова послуга, суть якої полягає в кредитуванні придбання основних фондів для юридичних осіб та майна для фізичних осіб. Лізинг поєднує в собі характеристики довгострокової оренди і фінансового кредиту. Головна відмінність лізингу від кредиту полягає в тому, що лізингова компанія надає лізингоодержувачу безпосередньо нерухомість і всі послуги з супроводу угоди, тоді як банк видає позичальникові тільки гроші на її придбання, всім іншим позичальник займається сам. Протягом терміну дії лізингового договору споживач сплачує вартість придбаного майна плюс винагорода за лізинг. Після закінчення певного часу і виплати обумовленої суми згідно з договором лізингу, майно переходить у власність лізингоодержувача. Також придбання основних засобів для юридичних осіб в лізинг дає можливість скоротити оподатковуваний прибуток.

На даний момент ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує декілька актуальних лізингових програм для клієнтів:

tabs

Лізинг нерухомості - це довгострокова оренда нерухомості, з можливістю її подальшого викупу лізингоодержувачем. Лізингоодержувача можна порівняти з покупцем, які купують нерухомість на вигідних і доступних умовах відстрочки платежу. Лізингова компанія по домовленості із лізингоодержувачем придбає квартиру або комерційну нерухомість у забудовника і передає її в довгострокову оренду. Покупець, він же лізингоодержувач, щомісяця погашає заборгованість лізингової компанії. Після виплати останнього платежу квартира або комерційна нерухомість повністю переходить у власність лізингоодержувачу.

tabs

Відмінна альтернатива автокредиту - придбати автомобіль, з мінімальними витратами, в лізинг (оренда з правом викупу): без оформлення застави, реєстрації автомобіля, і клопоту з оформлення страховки і техогляду автомобіля, які ми беремо на себе.

Базові умови лізингу нерухомості

В лізинг фізичним особам надається: Всі типи нерухомості: від стадії будівництва до зданої в експлуатацію
Сума фінансування До 70% від вартості об'єкта нерухомості
Валюта фінансування Гривня (UAN)
Авансовий платіж Від 30%
Термін фінансування Від 1 до 10 років
Процентна ставка Від 15% річних
Спосіб погашення Ануїтет (рівномірними частинами протягом усього терміну фінансування) Класичний графік (погашення тіла заборгованості рівними частинами)
Одноразові платежі 1% за оформлення договору Нотаріальне оформлення Реєстрація об'єкта у відповідних державних органах Страхування об'єкта на весь період лізингу
Додаткова інформація Перелік необхідних документів для укладення договору лізингу: - паспорт - ідентифікаційний код - документи і згода чоловіка / дружини - можливе дострокове погашення платежів за ціною кв.м. на день погашення - право власності на квартиру переходить до покупця за фактом повної оплати вартості квартири

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?