Україна піднялася в рейтингу Doing Business, завдяки дерегуляції в будівництві

Україна піднялася в рейтингу Doing Business, завдяки дерегуляції в будівництві

Nov 09

Україна піднялася на чотири позиції в рейтингу Doing Business з 80-го на 76-е місце.
У вівторок, 31 жовтня, оприлюднені офіційні результати щорічного рейтингу Doing Business, який оцінює простоту ведення підприємницької діяльності на базі 10 індикаторів в 190 країнах.
Проривом цього року стало зростання на 105 пунктів по компоненту “отримання дозволів на будівництво”. На думку глави BRDO Олексія Гончарука, ключову роль тут зіграв факт зменшення Київрадою розміру пайової участі в розвитку інфраструктури з 10% до 2% і зниження вартості послуг з технагляду в будівництві.
Ще одну позицію України приніс компонент “сплата податків”, де + 41 пункт за зменшення та уніфікацію ставки єдиного соціального внеску.
Крім цього, на 2 пункти ми просунулися в компоненті “приєднання до електромереж” і на 1 пункт в “врегулюванні неплатоспроможності”.
Раніше Офіс ефективного регулювання BRDO і Міністерство економрозвитку і торгівлі прогнозували, що Україна повинна піднятися вгору на 10 пунктів вже в цьому році. Але цього не сталося через провали на інші компоненти.
За підрахунками експертів Світового банку, один пункт в рейтингу дає можливість додатково залучити в економіку країни близько $ 600 млн.

За матеріалами: http://e-finance.com.ua/show/222953.html

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?