В Україні знову змінилися валютні правила

В Україні знову змінилися валютні правила

Oct 19

З сьогоднішнього дня купувати і перераховувати валюту для розміщення за межами України гарантійного депозиту на рахунках міжнародних платіжних систем дозволяється не тільки банкам, але і небанківським фінустановам. До таких належать в першу чергу ломбарди і кредитні спілки.
Крім того, уточнюється порядок застосування винятків з заборони дострокового погашення кредитів, позик в іноземній валюті, отриманих резидентами від нерезидентів. Під такі вилучення стосуються всі види платежів за певними кредитними договорами або договорами позики, тобто платежі за основною сумою з урахуванням відсотків та інших платежів, встановлених договором, додали в НБУ.
“Зазначені зміни сприятимуть забезпеченню належних умов для участі небанківських фінансових установ в міжнародних платіжних системах та подальший розвиток економічних відносин в Україні. У той же час, вони не спричинять додаткового тиску на валютному ринку”, – сказано в повідомленні.
Намічено кроки закріплені постановою правління НБУ від 10 жовтня і вступають в чинності 12 жовтня 2017 року.
У попередній раз Нацбанк міняв валютні правила з 20 липня 2017 року. Їх спростили за трьома видами операцій для банків і їх корпоративних клієнтів.

За матеріалами:https://business.vesti-ukr.com/finance

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?