В Україні з’явилася власна криптовалюта

В Україні з’явилася власна криптовалюта

Nov 15

Українська криптовалюта Карбованець була розроблена групою ентузіастів. За одну одиницю вітчизняної криптовалюта дають 16 гривень. На відміну від гіпотетичної кріптогрівні, про яку кілька разів заїкалися чиновники, карбованець не має ніякого відношення до держави. Запустили валюту близько півтора років тому українські ентузіасти. Вона заснована на технології Cryptonote (на ній же працює, наприклад, Monero) і завдяки використанню криптографічного методу Ring signature має високий рівень конфіденційності. Наприклад, транзакції в мережі карбованця неможливо відстежити, як у випадку з Bitcoin.
Працювати з карбованцем дуже просто. Гаманець та інструкції для Майнінг, а також всю іншу необхідну інформацію можна завантажити на офіційному сайті проекту http://karbowanec.com/. Інтерфейс стандартного гаманця особливо нічим не відрізняється від інших кріптовалютних гаманців. Блокчейн скачується швидко (на SSD – близько трьох годин), а при бажанні в налаштуваннях можна вибрати роботу через віддалений вузол, щоб не чекати завантаження всього ланцюжка, якщо платіж потрібно відправити або отримати терміново, передає hi-tech.ua. Зараз за один карбованець дають 16 грн або близько $ 0,57. Всього може бути випущено 10 млн карбованців, з них 47% вже знаходяться в обороті. Майні українську криптовалюта можна прямо з фірмового гаманця за допомогою процесора, або на відкритих. На процесорі Майні не дуже вигідно через низький хешрейта, тому краще це робити за допомогою відеокарт. Для GPU-Майнінг використовується алгоритм CryptoNight. За добу за допомогою GTX 1060 можна намайніть близько 1,5 KRB при хешрейте 425 H / s, тобто близько одного долара.
Зараз карбованці торгуються на трьох біржах: Cryptopia cryptopia.co.nz, Livecoin livecoin.net і BTC Trade UA btc-trade.com.ua. На перших двох він йде в парі з біткоіни, а на третій – в парі з гривнею
Витратити можна і безпосередньо самі карбованці. За адресою http://krbtel.top за них можна поповнити мобільний, на http://cryptogames.shop/ купити гри, а в магазині https://tix24.com.ua розплатитися за безліч різних товарів (підтримка KRB вказана на сайті в розділі «Доставка і оплата»).

За матеріалами: http://ubr.ua/finances/exchange-market/v-ukraine-pojavilas-sobstvennaja-kriptovaljuta-3858192

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?