Вартість квартир економ-класу в новобудовах України

Вартість квартир економ-класу в новобудовах України

Oct 23

Редакція “Слово і діло” вивчила пропозиції забудовників в найбільших містах і вивела середню ціну на невелику двокімнатну квартиру в 60 квадратів в одній з новобудов обласних центрів країни.
Почнемо з самого дорогого житла: цілком передбачувано, найдорожчі квартири знайшлися в центрі Києва – тут маленька «двушка» в центрі обійдеться приблизно в 1,8 мільйона гривень, а така ж квартира на околиці столиці коштуватиме майже вдвічі дешевше – 960 тисяч гривень.
Друге місце по дорожнечі житла займає центр Львова – тут двокімнатна квартира обійдеться в 1,57 мільйона гривень, а житло на околиці міста майже втричі дешевше із середньою ціною в 540 тисяч гривень.
Новобудови в центрі Одеси не набагато поступаються в ціні – тут квартира обійдеться в 1,39 мільйона, причому з віддаленням від центру ціна тут падає не так сильно, як у Львові, і становить близько 720 тисяч гривень на околиці.
Четверте місце за вартістю житла в центрі поділили Дніпро і Вінниця, де двокімнатна квартира в 60 квадратів обійдеться приблизно в 1,2 мільйона гривень. У той же час житло на околиці Дніпра істотно дорожче і при рівній площі обійдеться майже на 200 тисяч гривень дорожче, ніж в Вінниці – 690 і 450 тисяч відповідно.
Варто зазначити, що у Вінниці і Львові спостерігається найсильніший розрив в ціні нового житла між центром і околицями – майже втричі.
Що стосується міст з самим доступним житлом, то на першому місці опинився Кропивницький, де 60-метрова «двушка» в центрі обійдеться в 600 тисяч гривень, причому в місті зараз будують тільки один житловий комплекс.
Трохи дорожче квартира в центрі Черкас – вона обійдеться в суму близько 660 тисяч, а в центрі Луцька – на 30 тисяч дорожче.

Детальніше з цінами на житло в центрах регіонів можна ознайомитися в інфографіці:вартість житла в україні

За матеріалами:https://news.finance.ua/ru/news/-/412853/pochem-zhile-stoimost-kvartir-ekonom-klassa-v-novostrojkah-ukrainy

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

 

 

 

 

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?