Введення в експлуатацію житла в Україні зросло на 21%

Введення в експлуатацію житла в Україні зросло на 21%

Nov 22

За даними Мінрегіону, за дев’ять місяців в Україні прийнято в експлуатацію майже 7 млн. ​​квадратних метрів житла.
У січні-вересні 2017 року Україна прийнято в експлуатацію 6889,3 тис. кв. метрів загальної площі житла.
Це на 21,4% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе, передає прес-служба Мінрегіону. “У січні-вересні цього року вже прийнято в експлуатацію майже 7 млн ​​кв. метрів житла. Це на 21% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Сподіваюся, що за підсумками цього року як мінімум падіння в порівнянні з минулим НЕ буде “, – сказав він.
За даними Мінрегіону, 58,6% від загальної площі прийнятого в експлуатацію житла було введено в багатоквартирних будинках, 40,9% – в приватних будинках і 0,5% – у гуртожитках. У містах було прийнято в експлуатацію 4945 тис. Кв. метрів житла (71,8%), у сільській місцевості – 1944 тис. кв. метрів (28,2%). За три квартали 2017 було введено в експлуатацію 84411 квартир. Середній розмір однієї квартири склав 78,8 кв. метрів.

За матеріалами: http://biz.liga.net

ФК «БІЗНЕС КАПІТАЛ» пропонує послуги надання фінансових кредитів, лізингу нерухомості та лізингу автомобілів, факторингу, гарантій і поручительств, як для юридичних так і для фізичних осіб.

Залишились питання?

Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію відправивши запит

Бажаєте дізнатись більше?